Edit here: Style Properties -> Header and navigation
Çözüldü
New User
Katılım12 Haz 2022
Mesajlar46
T. puanı7
CF-Coin 0
Merhabalar yeni bir kulanici olduğunda bazı kısıtlamalar getirdim ama terfi sisteminde kulannici istediği Msj sayısına gelince terfi aktif oluyor ama diğer grup pospite dusmuyor diyelim kulanici yeni kayıt oldu pasif Üye 5 mesaj yazdı ve diyer terfi gurubu aktif oldu ve kayıtlı üye ye geçti ama kayıtlı üye düşmüyor terfi oluyor ama grubu gostermiyor

Staff
Katılım9 Ağu 2022
Mesajlar96
T. puanı17
CF-Coin 4,132
Merhabalar yeni bir kulanici olduğunda bazı kısıtlamalar getirdim ama terfi sisteminde kulannici istediği Msj sayısına gelince terfi aktif oluyor ama diğer grup pospite dusmuyor diyelim kulanici yeni kayıt oldu pasif Üye 5 mesaj yazdı ve diyer terfi gurubu aktif oldu ve kayıtlı üye ye geçti ama kayıtlı üye düşmüyor terfi oluyor ama grubu gostermiyor
Terfi ettireceğiniz rolün terfi eden rolden daha yüksek bir rakama sahip oldugunu denediniz mi?

Staff
Katılım9 Ağu 2022
Mesajlar96
T. puanı17
CF-Coin 4,132
Evet aynen öyle şekilde olması gerek 100 olursa digeride 101 olsa bile çalışır ama 0 olsa çalışmaz.
Heh hocam ya evet anlatamadım tama ama öyle Mesela foruma yeni katılan bir üyenin Grubu Yeni Üye ise 100 mesaj attıgında Gümüş Üye olacak ise Yeni üye 100 Gümüş Üye 101 Olmalıdır böylece terfi sistemi sorunsuz bir şekilde çalışır.

Staff
Katılım14 May 2022
Mesajlar1,405
Çözümler50
T. puanı1,777
Konum Almanya
CF-Coin 8,573
bayram#3463
905529374247
Şu şekil mesela ben yeni üyeyi ilk olsun istiyorum ardından gelişmiş üyeyi onun bir üstü olsun istiyorum görünüm sayısı Yeni üyeden üstün olacak yani

New User
Katılım12 Haz 2022
Mesajlar46
T. puanı7
CF-Coin 0
Şöle terfi sistemi çalışıyor ama sole bir hata veriyor Rank düşmüyor gözükmüyor herşey calisr vaziyette olmasına rağmen Rank göstermemesi saçmalık degilmi

Staff
Katılım9 Ağu 2022
Mesajlar96
T. puanı17
CF-Coin 4,132
Şöle terfi sistemi çalışıyor ama sole bir hata veriyor Rank düşmüyor gözükmüyor herşey calisr vaziyette olmasına rağmen Rank göstermemesi saçmalık degilmi
AdminCP - XF Seçenekleri - Kayıtlı Kullanıcı Şekilleri en aşağıya in attığım görüntüde ki yer tikli değil ise tikle tikliyse kaldır kaydet daha sonra tekrar tikle sorunun düzelecektir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    47.5 KB · Görüntüleme: 18
Staff
Katılım14 May 2022
Mesajlar1,405
Çözümler50
T. puanı1,777
Konum Almanya
CF-Coin 8,573
bayram#3463
905529374247
Xf seçenekler de kayıtlı kulancilar var orda Rank gizle yazıyor onun yılını kaldır çalışır.

New User
Katılım12 Haz 2022
Mesajlar46
T. puanı7
CF-Coin 0
Soyapiyorum zaten ama olmuyor göstermiyor nedense bende hiç birşey ablamadim

Ekli dosyalar

• IMG_20220811_122843.jpg
    IMG_20220811_122843.jpg
    46.9 KB · Görüntüleme: 18
SPAM YAPMAK YASAKTIR!
  • Örneğin: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, çalışıyor, ty ve benzeri!
  • Örneğin: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak. teşekkürler, tşk ve benzeri!
  • Bir başkasının mesajını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginiz olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır.
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız!
  • Spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildirmeniz önem ve rica olunur!
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım