Edit here: Style Properties -> Header and navigation

Vbulletin Nedir?

Staff
Katılım14 May 2022
Mesajlar1,405
Çözümler50
T. puanı1,777
Konum Almanya
CF-Coin 8,573
bayram#3463
905529374247

Vbulletin Forum Sistemi Nedir?​


Teknoloji çağında bulunmamız sebebiyle hızlı şekilde ilerleyen ve popülerliğe de önem verdiğimiz bu zamanlarda teknolojiden faydalanmamak elbette olmaz. Bizlere kolaylık sağlayan teknolojinin meyvesinden ne kadar yiyebiliriz? Aslında bizler için teknoloji hem güvenli hem de güncel olmalıdır. Bunu bize en kolay yolla sağlayan sistemin adı vBulletin’dir. Böylece “ vBulletin nedir?” sorusu akıllara takılmaktadır. vBulletin veya vB, programlama dili ile çeşitli şekillerde donanım sağlayan, aynı zamanda internet üzerinde son zamanlarda popülerliğiyle dikkat çeken ücretli olan bir program çeşididir. vBulletin, PHP ve MySQL taban yapısını kullanan bir forumdur. Forum sistemi içerisinde bulunması gereken tüm özellikleri barındırdığı için hem güvenlik açısından bir kusursuzluk hem de çok fazla talep gören bir sistemdir. Bu sistemde illegallik söz konusu değildir ancak internet üzerinde başka sürümler de mevcut bulunmaktadır. Bu sürümlerin kullanılması durumunda her an hesaplarınız ele geçirilebilir ve aynı zamanda da vermiş olduğunuz emeğe ve zaman kaybına sebebiyet verdiği için güven sorunu oluşabilir.


vBullettinin genel özelliklerini anlatırsak;


-Dil dosyaları içerisinde Türkçe seçeneği bulunmaktadır. Bu da İngilizce bilmeyenler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

-Sürekli kendini güncellemektedir. Aynı zamanda da bu güncellemeleri internet sitelerinden veya firmanın kendi sitesinden takipte bulunabilirsiniz.

- Forumda bulunan her içerik için tema uygulanabilir.

- Kusursuz bir güvenlik altyapısına sahiptir.

vBulletin, diğer bir deyişle paralı bir sistem üzerine kurulmuş popüleritesi de yüksek olan bir programdır. Bizlerin yapmış olduğu işleri hem güvenli kılıp hem de hayatımızı kolaylaştırır.
 
SPAM YAPMAK YASAKTIR!
  • Örneğin: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, çalışıyor, ty ve benzeri!
  • Örneğin: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak. teşekkürler, tşk ve benzeri!
  • Bir başkasının mesajını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginiz olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır.
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız!
  • Spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildirmeniz önem ve rica olunur!
Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım