Edit here: Style Properties -> Header and navigation

Nasıl Yapılır Neden XenForo Kullanmalıyız ?

Nasıl Yapılır
New User
Katılım16 May 2022
Mesajlar88
T. puanı25
CF-Coin 0
Öncelikle herkese merhabalar,

XenForo yu bilmeyen tanımayan arkadaslar ıcınde bu konuyu açma gereği duydum. özetçe şişirmeden baslıklar halınde anlatacagım. XenForo php tabanlı ücretli bir forum yazılımıdır.

1-) XenForo tasarlanıp inşa edilirken diğer tüm forum yazılımlarındakı eksıklıkler sorunlar problemler göz önünde bulundurularak yapılmış ve inşa edilmiştir. Stabil ve sorunsuz olması buradan gelir.
2-) XenForo yazılımı tamamen responsive yani (tüm akıllı cihazlar ile uyumlu) bir şekilde gelir, diğer forum yazılımlarında kullanmıs oldugunuz temayı responsive hale getirmenin maaliyeti ortalama en düşük 2.000₺'den başlar.
3-) XenForo yazılımda SEO için herhangi ücretli yada ücretsiz ek bir seo uygulaması yada eklenti kullanmanıza gerek yoktur.
4-) R10 da ve diğer bazı forumlarda olduğu gibi duyuru bildiri şeklindeki ücretli reklam uygulaması XenForo'nun özelliklerinde mevcuttur. Bu özellik için ücretli olarak herhangi bir eklenti yazdırmanıza gerek yoktur.
5-) XenForo yazılımında acmıs oldugunuz bir konuya cvp yazıldıgında yada farklı bir eylem olustugunda cep telefonunuza marka model gözetmeksizin dilerseniz bildirim alabilirsiz.
6-) XenForo veritabanınızı yormayacak şişirmeyecek şekilde tasarlanmıstır, Örnek; 5 bin konulu üyeli mesajlı bir forumun db yedeği ortalama 100mb olur. hatta olmaz bile.
7-) XenForo destek alanında sorun yaşamassınız destek siteleri, forumları mevcuttur ve hızla yaygınlaşmaktadır.
8- XenForo kullanımı oldukca rahat ve basittir, örneğin yeni konu ac butonuna tıklamadan konu acacaganız sayfada ıken konu baslıgı alanına baslıgı girerken içerik paneli sizi karsılar.
9-) XenForo seo ve optimize açısından oldukca yenilikçi bir tavır sergiler.
10-) XenForo Duyuru, bildiri, ödül puanlama sistemi ve uyelerı yetkılendırme ıletısım kurma fonksiyonları oldukca basit ve kullanışlıdır.
11-) Yukarıda belirttiğim özelliklerin aynısını baska bir forum yazılımda kullanmaya kalkarsanız bunun size net maaliyeti ortalama 4-5.bin₺ seviyelerinde olur, XenForo'da ise bunların hepsini yalnızda sadece lisans parasına halledebilirsiniz.


Stabil sorunsuz bir forum yazılımı kullanmak isteyen arkadaslara bir XenForo kullanıcısı ve XenForo destek hizmeti veren bir forum sahibi olarak gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
 
SPAM YAPMAK YASAKTIR!
  • Örneğin: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, çalışıyor, ty ve benzeri!
  • Örneğin: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak. teşekkürler, tşk ve benzeri!
  • Bir başkasının mesajını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginiz olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır.
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız!
  • Spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildirmeniz önem ve rica olunur!
Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım