Edit here: Style Properties -> Header and navigation
[XTR] Member Stories Türkçe Yama

Dil Paketi [XTR] Member Stories Türkçe Yama 1.0.9

indirmek için izniniz yok
Dil Paketi
║●۞ Bu Bir Eklenti Değildir, Dil Paketidir. ۞● glfrm.com
║Kurulum;
║•●۞Admincp >> Görünüm ve diller >> Dillerinizi >> Yükle (Sağ üst buton) >> Seçilenin üzerine ║yükle >> alanında Forum Türkçe yamasını seçin ve üzerine yazdırın.


Hikayeler önemlidir çünkü
hikayeler aracılığıyla tutkuları, korkuları, üzüntüleri, zorlukları ve sevinçleri paylaşırız ve diğer insanlarla bağlantı kurmak ve iletişim kurmak için ortak bir zemin buluruz. Hikayeler evrenseldir, kendimizi daha iyi anlamamıza ve başkalarıyla ortak noktalar bulmamıza yardımcı olan anlam ve amaç taşır.

Üye Hikayesi Eklentisi nedir?

Üye Hikayeleri, kullanıcıların bir dizi resim ve "X" saniyelik video klipler yayınlayarak günlerinin "anlarını" hızlı bir şekilde paylaşmalarına olanak tanıyan bir XenForo eklentisidir.

Hikayeler, seçilen widget konumuyla bir slayt gösterisi biçiminde birlikte görünür ve kaybolmadan önce (x) 24 saat boyunca profilinizde görünür.

Hikayeler, izin verilen medya uzantılarıyla onlara kim olduklarını ve ne yaptıklarını yaratıcı bir şekilde sergileme fırsatı verdiği için üyeler tarafından iyi bir şekilde benimsendi.

1676395269016.png

1676395286805.png

1676395292764.png

1676395298619.png
Yazar
İnfo
İndirilme
7
Görüntüleme
87
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım