Edit here: Style Properties -> Header and navigation
XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe ?? dil yaması, paketi

Dil Paketi XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe ?? dil yaması, paketi 2.2.8

indirmek için izniniz yok
Dil Paketi
XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe ?? dil yaması, paketi
Bu XML dosyası ile İngilizce içerikli forum yazılımınızı Türkçe diline çevirebilirsiniz. Dil yamasını yüklemeden önce aşağıdaki uyarılarımızı dikkate alırsanız seviniriz.

Eğer hali hazırda forumunuz var ve bir Tükçe yama kurulu ise, indireceğiniz bu XenForo Türkçe yama XML dosyasını kurulu olan Türkçe yamanızın üstüne yazdırarak yükselte bilirsiniz.

XML dosyası kesinlikle XenGenTr dışında harici bağlantılar eklenmemiştir. Admin paneline eklenen bağlantıları tamamen kullanıcı dostudur. Eklenmiş bağlantıların amacı karmaşık işlemlere ait makalelerin ve bazı hataların çözüm yollarıdır. XenGenTr ekibinin sizler için her şeyi düşündüğünü ve bunun için çabaladığımızı bilmenizi isteriz.

Türkçe yama versiyon 1.5.13 Güncelleme içeriği.
XenForo 2.2.8
ile daha iyi iyileştirmeler ve yeni eklemelere ait İngilizce kelimeler Türkçe'ye çevrilmiştir. İndireceğiniz bu xenforo 2.2.8 Türkçe yaması için yapılan çeviri %99.9 oranında çevrilmiştir.

1 Adet cümle tercümesi yapıldı.
8 Adet hatalı, yanlış tercüme yeniden düzenlendi.
Yazar
İnfo
İndirilme
27
Görüntüleme
852
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım