Edit here: Style Properties -> Header and navigation
Kaynak ikonu

Eklenti [OzzModz] Ülke Kayıt Yasağı 2.0.0

indirmek için izniniz yok
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1 - 2.2
Ülkelerin (veya tüm kıtaların) sitenize kaydolmasını yasaklayın ve isteğe bağlı olarak birisi yasaklanmış bir ülkeden olduğunda kayıt sekmesini kaldırın.

Bu eklenti, MaxMind'in GeoLite2-Ülke veritabanını ve MaxMind'in DB Okuyucusunu kullanır. Bu eklenti , sunucunuzda mod_geoip'in kurulu olmasını gerektirmez .

NOT:
Bu eklentinin tüm kullanıcıları, MaxMind'den kendi lisans anahtarlarını almalı ve eklenti seçeneklerine girmelidir.

Bir lisans anahtarı almak için şuna bakın:

Nasıl lisans anahtarı oluştururum? - MaxMind Destek Merkezi​

Lisans anahtarları, web hizmetlerimizi sorgulama ve veritabanlarını indirme erişimini yetkilendirmek için kullanılır. Yeni bir MaxMind hesabı oluşturduğunuzda, oturum açarak ve sol taraftaki gezinme menüsündeki 'Hizmetler'in altındaki 'Lisans Anahtarlarını Yönet'e giderek bir lisans anahtarı oluşturabilirsiniz. Şunlara da erişebilirsiniz...

NOT:
Bu eklenti, eklenti seçeneklerine lisans anahtarınızı girdiğinizde MaxMind veritabanını indirmek için MaxMind veritabanı sitesine bağlanır. MaxMind'a bağlanamazsa, eklenti veritabanına bağlanıp indirene kadar çalışmayacaktır. Anahtarınızı aldığınız zaman ile anahtarın aktif hale geldiği zaman arasında GECİKME VARDIR. Anahtarınızı aktif olmadan önce girerseniz, veritabanı indirilmeyecek, anahtarınız kaydedilmeyecek ve bir hata atılacaktır.
  • Beğendim Sadece
Tepkiler: Sworond ve LessH
Yazar
Berat T.
İndirilme
5
Görüntüleme
111
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Berat T. ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım