Edit here: Style Properties -> Header and navigation
[EAE Eklentileri] Kişiler

Dil Paketi [EAE Eklentileri] Kişiler 1.2.0

indirmek için izniniz yok
Dil Paketi
Bu eklenti, üyelerinizin yeni bir konuşma veya konu oluştururken kullanılabilecek birden fazla kişi listesi oluşturmasına ve sürdürmesine olanak tanır.

Kişi listeleri, yöneticilerin tüm moderatörleri veya tüm sponsorları vb. ile aynı anda kişisel bir sohbet başlatması için yararlı olabilir. Ayrıca, arkadaşları için veya sürekli rol oynadıkları üyeler için kişi listeleri tutmak isteyen normal üyeler için de yararlıdır. veya tüm personel vb. ile iletişime geçmek için.


Düzenleme: yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve yeni ekran görüntüleri için güncellemeleri görün.

Özellikler:
 • liste başına kişi sayısı ve oluşturulan kişi listesi sayısı kullanıcı grubuna dayalıdır
 • yöneticiler, varsa, hangi forumların iletişim listelerini kullanabileceğini seçebilir
 • yöneticiler ayrıca kişi listelerinin nerede kullanılabileceğine ilişkin izinleri ayarlayabilir: kullanıcı grubu başına yalnızca ileti dizileri, yalnızca konuşmalar veya her ikisi
 • bir kişi listesi kullanan oluşturulan ileti dizilerine yalnızca seçilen kişi listesinin üyeleri ve ileti dizisini başlatan yanıt verebilir. Listeden çıkarılan üyeler artık konuya cevap veremeyecek, kişi listesine eklenen yeni bir üye ise mesaj atabilecek.
 • seçenek verilirse, konu başlatıcı kişi listelerini değiştirebilir (konuyu düzenleyebildikleri sürece) veya cevap verebilecek herkese açacak olan kişi listesini diziden kaldırabilir
 • bir iş parçacığı oluşturulduğunda kişi listesinin üyeleri için uyarılar oluşturulur. Konu oluşturulduktan sonra kişi listesi değiştirilirse, kullanılan yeni kişi listesinin (varsa) üyeleri için uyarılar silinir ve yenileri oluşturulur.
 • birleştirilmiş ileti dizileri, uygunsa, hedef ileti dizisinin iletişim listesini kullanır, değilse, birleştirilmiş ileti dizisi için hiçbir iletişim listesi kullanılmaz
 • kişi listesi olan bir konu, kişi listelerine izin vermeyen bir foruma taşınırsa, seçilen kişi listesi korunur ancak kullanılmaz. Bu, moderatörlerin bir ileti dizisini tartışma için farklı bir foruma taşımasına ve ardından kişi listesini koruyarak geri taşımasına olanak tanır.
 • adminler ve moderatörler bir konu için başka bir üyenin kişi listesini değiştiremezler, konuyu cevaplayabilecek herkese açmak için kişi listesini kaldırabilirler
 • kullanıcıları birleştirmek, hedef kullanıcıların iletişim listelerini kullanacaktır. Silinmiş bir kullanıcıdan bir kişi listesi içeren ileti dizileri, ileti dizisini yanıtlayabilecek herkese açarak, kişi listesini kullanmayacak şekilde ayarlanacaktır.
 • ayarlanırsa, ileti dizisi başlatıcı bilgisi ve etiket satırının altında bir kişi listesiyle bir ileti dizisinin katılımcılarının bir listesi görüntülenir. Ayarlanmazsa, yöneticiler bunun yerine bir metin satırı görüntüleme seçeneğini kullanabilir, örneğin: yalnızca davet edilen katılımcılar

Seçenekler: Forum->Düğümler-> seçili

düğüm-> Ayarlanmışsa bu forumda kişi listelerinin kullanılmasına izin ver, diziler bu forum için bir kişi listesi kullanabilir, ayarlanmazsa hiçbir kişi listesi kullanılmaz. Kurulum->Seçenekler->EAE Kişileri , bir kişi listesinin üyelerini görüntülemek için beş temel seçenek içerir: Bir görüşme oluştururken kişileri listele : varsayılan olarak işaretlendi (önerilir) . işaretli değilse, kişi listesi seçicisi yalnızca her listenin başlığını görüntüler. İşaretlenirse, her listenin üyeleri, her kişi listesi başlığının altında görüntülenir. Bir konu oluştururken kişileri listeleyin : varsayılan olarak işaretlenmedi .

yukarıdaki gibi çalışır. İşaretli olmasına rağmen, iş parçacığı oluşturma formu, her bir kişi listesi başlığı seçeneğinin altındaki kişi listesi olmadan çok daha temiz görünüyor.

Bir diziyi görüntülerken kişi listesini görüntüle : varsayılan olarak işaretlendi .
İşaretlenirse, alıcıların bir konuşmanın üzerinde görüntülenmesine benzer şekilde, ileti dizisinin üzerinde bir kişi listesi görüntülenir. Bu, bir iş parçacığı görüntülerken ek bir sorguya neden olur, ancak önerilir.

Listelenecek maksimum kişi : varsayılan olarak sınırsızdır . Bir ileti dizisini görüntülerken 'x daha...'
görüntülenmeden önce gösterilecek maksimum kişi sayısı . Bir ileti dizisini görüntülerken bir kişi listesi görüntülememeyi seçerseniz bu ayar yok sayılır. Yedek başlık

: ' Bir diziyi görüntülerken kişi listesini görüntüle ' seçeneği seçilmediğinde
gösterilecek başlık . Örnek: Yalnızca davet edilen katılımcılar . Yedek başlık kullanmamak için boş bırakın. İzinler: Gruplar ve izinler->Kullanıcı grubu izinleri->Kayıtlı->EAE Kişi izinleri Kendi kişi listelerini görüntüleyin : varsayılan olarak görüşmeye ayarlı Görüşme başlatma izni . Bunu hayır olarak ayarlamak, bir üyeden veya üye grubundan kişi listelerinin kullanımını kaldırmanın hızlı bir yoludur. Kişi listesi oluştur : varsayılan olarak görüşmeye ayarlanmıştır Görüşme başlatma izni .


Bunu hayır olarak ayarlamak, üyelerin kişi listeleri veya başka kişi listeleri (eğer yapabilirlerse) oluşturmasını engeller.

Bir görüşme başlatırken kişi listelerini kullanabilir : varsayılan olarak görüşmeye ayarlanmıştır Görüşmeleri başlatma izni .
Üyelerin yeni bir görüşme başlatırken kişi listelerini kullanmalarına izin verir veya bunu yapmalarını engeller.

Yeni bir konu başlatırken kişi listelerini kullanabilir : varsayılan olarak foruma ayarlanmıştır Yeni konu gönderme izni .
Yukarıdaki izinle aynıdır ancak iş parçacıkları için geçerlidir. Kişi listelerine izin vermek için bir forum ayarlanmalıdır.

Bir konuyu düzenlerken kendi kişi listesini değiştirebilir : varsayılan olarak forum moderatörüne ayarlanmıştır Konuyu kilitleme/kilidini açma izni .
Bu izin yalnızca yöneticiler veya moderatörler tarafından kullanılmalıdır, aksi takdirde kötüye kullanılabilir. Ayarlanırsa, üyeler önceden oluşturmuş oldukları bir ileti dizisi için seçili kişi listelerini değiştirebilir veya daha önce sahip olmadıkları, sahip oldukları mevcut bir ileti dizisine bir kişi listesi ekleyebilir. Not: Bu izin, forumun kendi gönderilerini düzenleme/silme izin değerine ilişkin Zaman sınırına bağlıdır ve bir konu başlatıcının yanlışlıkla yanlış kişi listesini seçtiklerini fark etmesi durumunda eklenmiştir.

Liste başına maksimum kişi : varsayılan olarak 5'tir .
Bir kişi listesine üye eklerken bir listenin içerebileceği kişi sayısı. Bu değer, konuşma alıcılarına eşit olmalıdır. Daha büyükse, izin verecek şekilde ayarlanmış maksimum konuşma alıcılarını atlamadıkça, bir sohbet başlatan üyeler çok fazla alıcı hatası alır.

Maksimum konuşma alıcısı sınırını atla : varsayılan olarak genel moderatöre ayarlanmıştır Kullanıcı gizliliği iznini atla .
Bir görüşme başlatılırken bir listedeki tüm kişilerin, maksimum konuşma alıcıları değerini geçersiz kılarak kullanılmasına izin verir. Kişi listesi başına izin verilen kişi sayısı, konuşma alıcılarının sayısından fazlaysa bu gereklidir. Bir kullanıcı grubunun sınırsız konuşma alıcısı varsa, bunu baypas olarak ayarladığınızdan ve kişi sayısını sınırsız olarak ayarladığınızdan emin olun.

Maksimum kişi listesi : varsayılan olarak 3'tür .
Bir üyenin oluşturabileceği kişi listelerinin sayısı.

İfadeler:

Tüm ifadelerin önüne eae_ct_ eklenir

Ekran görüntüleri:
 • 7f70261c78823.png
  7f70261c78823.png
  59.1 KB · Görüntüleme: 24
 • 914dedc6ff0c8.png
  914dedc6ff0c8.png
  45.1 KB · Görüntüleme: 24
 • 0505744da7ab7.png
  0505744da7ab7.png
  61.2 KB · Görüntüleme: 24
 • af02e37a31856.png
  af02e37a31856.png
  47.4 KB · Görüntüleme: 23
 • 09cfd4bfa6a85.png
  09cfd4bfa6a85.png
  48 KB · Görüntüleme: 27
 • 417ad16238c34.png
  417ad16238c34.png
  44 KB · Görüntüleme: 24
 • 97296d03b8be3.png
  97296d03b8be3.png
  37.6 KB · Görüntüleme: 24
 • Download-icon.png
  Download-icon.png
  147.3 KB · Görüntüleme: 25
Yazar
İnfo
İndirilme
2
Görüntüleme
84
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım