Edit here: Style Properties -> Header and navigation
Kaynak ikonu

Eklenti (DP45) Single Use License Keys 2.0.7.3

indirmek için izniniz yok
Eklenti
Commerce, bir satın alma işlemi üzerine bir lisans anahtarı oluştururken, Tek Kullanımlık Lisans Anahtarları uygulaması, bir satış öğesi olsun veya olmasın, "kullanıma hazır" bir anahtarı önceden oluşturabilir.

DETAY :

Commerce uygulaması aracılığıyla yeni bir ürün (veya mevcut bir ürünü düzenleyerek) ve Tek Kullanımlık Lisans Anahtarları lisans yöntemini kullanmayı seçin. Bir sonraki adım, Tek Kullanımlık Lisans Anahtarları uygulamasının kendisini görüntülemek ve 'Anahtarları İçe Aktar'ı ve ürünü seçmektir. Ardından anahtarları ekleyin (kopyala/yapıştır önerilir) ve tamamlamak için tıklayın. Tek Kullanımlık Lisans Anahtarları daha sonra, bir müşterinin ürün için uygun lisans anahtarı yoksa ürünü satın alamamasını sağlamak için stok düzeylerini ayarlayacaktır.

KISA BİLGİ:

Tek Kullanımlık Lisans Anahtarları uygulamasındaki genel bakış sayfası, halihazırda verilmiş olan anahtarların toplam sayısını ve kalan (ücretsiz) anahtarları görmenizi sağlar. Ayrıca bu sayfadan bir ürün seçebilir ve anahtar durumunu da inceleyebilirsiniz.
1668456683783.png
Yazar
İnfo
İndirilme
6
Görüntüleme
96
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım