Edit here: Style Properties -> Header and navigation
[DBTech] DragonByte eCommerce Dil Paketi

Dil Paketi [DBTech] DragonByte eCommerce Dil Paketi 2.4.3

indirmek için izniniz yok
Dil Paketi
DragonByte eCommerce, çoklu fiyatlandırma katmanları, kuponlar ve otomatik satışlar gibi gelişmiş özellikler içeren, XenForo için oldukça gelişmiş bir dijital perakendecidir.

XenForo 2 ile tamamen entegre olan DragonByte eCommerce, farklı ödeme işlemcilerinden ödeme kabul etmenizi sağlayan yeni Ödeme Profili sistemi gibi tüm yerleşik XenForo 2 işlevlerinden yararlanır.


DragonByte e-Ticaret kullanır

, XenForo forumunuza tamamen entegre edilmiş en gelişmiş e-Ticaret çözümüdür. Farklı lisans uzunlukları için çoklu fiyatlandırma katmanlarını destekleyen dijital ürünler, Ücretsiz Markalama anahtarları gibi isteğe bağlı ekstralar için ek ürünler ve daha fazlasıyla neredeyse sınırsız ürünler oluşturun ve bunları satışa sunun.

İndirmeye izin verilmeden önce isteğe bağlı olarak zorunlu hale getirilebilen lisans alanları aracılığıyla dijital ürünlerinizin kurulumları ile ilgili bilgileri toplayın. Lisans alanlarındaki herhangi bir değişiklik titizlikle günlüğe kaydedilir ve bir müşteri bir ürünü indirdiğinde günlük girişi, ürünü indirirken olduğu gibi lisans alanlarının bir anlık görüntüsünü içerecektir.

İndirilenler, harici URL'ler veya ekler olarak eklenebilir veya sunucunuzdaki bir klasörden otomatik olarak oluşturulabilir. İndirdiklerinizi nasıl saklamayı seçerseniz seçin, aradığınız seçeneği bulacaksınız.

Tercih ederseniz, tüm satışlar, ürünü satın alan kişinin menşe ülkesine bağlı olarak satış vergisine tabi olabilir. KDV de tam olarak desteklenir ve KDV oranları otomatik olarak güncel tutulur, böylece değişen KDV oranlarına asla manuel olarak ayak uydurmanız gerekmez. Müşteriler, varsa satış vergisinden muaf olmak için kayıtlı KDV numaralarını da girebilirler.


Özellik Listesi

Güçlü Ürünler: Ürünleriniz
, bir müşterinin aramasını, gereksinimlerini, açıklamalarını ve ürün alanlarını daraltmaya yardımcı olacak öneklere, etiketlere, kategoriye, ürün filtrelerine sahip olabilir.
Ürün alanları, belirli alanlarda diğer ürün bilgilerini görüntülemek için kullanılabilir, böylece varsayılan olarak sağlanan giriş alanlarıyla sınırlı kalmazsınız.
Sipariş alanları, ödeme sırasında müşteriden bir hizmet satıyormuşsunuz ve sunucularına erişim gerektiriyormuş gibi bilgi istemek için kullanılabilir.

Çoklu Ürün Türleri: Dijital ürünlerle sınırlı değilsiniz. e-Ticaret, Dijital indirmeler, Fiziksel olarak gönderilen ürünler ve Hizmetler (lisans oluşturmayan veya indirme gerektirmeyen tek seferlik satın almalar) satmanıza olanak tanır.

Vurgulanan Fiyatlandırma Katmanı: Müşterileri belirli bir fiyatlandırma katmanına çekmek mi istiyorsunuz? Ürün başına bir fiyatlandırma katmanını vurgulayabilir, bunu satın alma yer paylaşımında vurgulayabilir ve bir "En yüksek değer!" etiket.

Otomatik Faturalandırma:Kullanıcılar sizden alışveriş yaptığında, müşteriler adreslerini doldurur ve bu daha sonra bir fatura oluşturmak için kullanılır. Bu fatura, ödeme makbuzu e-postasına eklenir ve ayrıca herhangi bir zamanda sipariş listesinden yeniden indirilebilir.

Otomatik İndirimler: Manuel etkileşime gerek kalmadan toplu satın alma indirimleri oluşturmak için eşikler ayarlayın. Bir daha asla toplu satın alma sorgularıyla uğraşmanıza gerek yok!

Kuponlar ve Satışlar: İnce taneli erişim kontrolleriyle müşterilere manuel olarak dağıtılabilen kuponlar ayarlayın. Alternatif olarak, belirli ürünlere otomatik olarak indirim uygulayacak (ve ürün listesinde bir "İndirim" başlığı gösterecek) ve ayrıca satış başladığında kullanıcılara isteğe bağlı olarak e-posta gönderecek bir satış ayarlayın.

Satış vergisi:Hangi ülkelerden hangi vergi oranlarının alınacağı üzerinde tam kontrol ile müşterilerinizden bulundukları yere göre satış vergisi alınabilir. İsteğe bağlı olarak KDV desteği etkinleştirilebilir, yani KDV'ye tabi ülkelerin satış vergisi oranları otomatik olarak güncel tutulur.

Kullanıcı Dostu Siparişler: Bir sipariş tamamlanmazsa, kullanıcılar hesap sayfalarından ödemeyi yeniden deneyebilir. Bu sayfa ayrıca, gerektiğinde bir faturayı yeniden indirme olanağıyla birlikte mevcut tüm siparişlerini listeler. Adresler ve lisanslar da bu sayfadan yönetilebilir.

Lisans Sona Erme Hatırlatıcıları:Dijital ürünler satın alan müşteriler, lisanslarının süresi dolmak üzereyken bir e-posta hatırlatıcısı alabilir. Ayrıca, lisanslarının süresi dolmak üzereyken forumda bir uyarı ve lisanslarının süresi dolduğunda başka bir uyarı alırlar. Yenileme maliyeti otomatik olarak hesaplanabilir veya fiyatlandırma katmanına göre ayarlanabilir.

Yinelenen satışlar: Satışları belirli zaman aralıklarında tekrarlanacak şekilde veya özel tarih aralıklarını kullanarak yapılandırabilirsiniz. Bu, her yıl aynı tarihte gerçekleşen satışlar (Noel gibi) ve her yıl farklı tarihlerde gerçekleşen satışlar (Paskalya gibi) için yinelenen satışları faydalı kılar.

Kolay Lisans Yenilemeleri:Kullanıcıların süresi dolmuş lisansları varsa, lisans listelerinin üstünde bir "Lisansları Yenile" düğmesi görürler. Bu düğmeye tıklamak, süresi dolan veya süresi dolmuş lisanslarını kolayca yenileyebilecekleri bir yer paylaşımı açar.

İzinler: Kategoriler, Ürünler ve Kuponların tümü, XenForo 2'nin izin sistemi tarafından desteklenmektedir ve hassas erişim kontrolü sunar. Örneğin, müşterilerinize teslim edilen özel çalışma, yalnızca geliştirici ve istemci tarafından erişilebilir olacak şekilde ayarlanabilir.

Lisans Distribütörleri: Belirli kullanıcılara hesap sayfaları aracılığıyla, üzerinde çalışmış olabileceğiniz tüm "bayi" anlaşmaları için mükemmel bir şekilde lisans oluşturma yeteneği verin.

Ürün Komisyonları:Belirli kullanıcıları satışların bir yüzdesini alacak şekilde tanımlayın (otomatik olarak iletilmez) ve AdminCP aracılığıyla ödenmemiş komisyonlarının ayrıntılı raporlarını görün.

Ödeme Profilleri: XenForo 2'nin ödeme profilleri için tam destek ile PayPal'a kilitlenmezsiniz. Bitcoin gibi istediğiniz herhangi bir ödeme profilini yükleyin ve DragonByte eCommerce bunu destekleyecektir.

Uyarılar: Müşteriler, izledikleri ürünler güncellendiğinde forum uyarıları ve/veya e-posta uyarıları alabilir. Kullanıcılar, kullanıcı ayarları etkileşimde içeriği otomatik olarak izleyecek şekilde ayarlanmışsa, indirdikleri veya satın aldıkları ürünleri otomatik olarak izleyecektir.

Ön Uç Yönetimi:Ön uç aracılığıyla mevcut dijital ürünlere yeni ürünler veya yeni indirmeler ekleyebilirsiniz. Bu izni kullanıcı gruplarına vermek de mümkündür, bu nedenle yeni güncellemeler yayınlamak için sizin için çalışan geliştiricileriniz varsa, onlara yönetici izinleri vermenize gerek yoktur!

Advanced Logging: Aşağıdaki loglara göz atabilirsiniz; siparişler, indirmeler, mağaza kredisi kullanımı, kupon kullanımı, satın almalar, komisyon ödemeleri, distribütörler, işlemler.
Sipariş günlüğü aracılığıyla, siparişi tamamlamayı teşvik etmek için bekleyen siparişlere manuel olarak kupon uygulayabilirsiniz.

Ayrıntılı Seçenekler:Mevcut birçok seçenek arasında, bir kupon eklemek için eklenen seçenekle birlikte, yapılandırılabilir bir süre sonra potansiyel müşterilere bir hatırlatıcıyı otomatik olarak e-postayla gönderme yeteneği vardır. Ayrıca, önceden oluşturulmuş sayfalarınızın bir listesinden, ödeme sırasında görüntülenecek Hizmet Şartları sayfasını da yapılandırabilirsiniz.

Ayrıntılı Gelir İstatistikleri: Ürünlerinizin zaman içinde nasıl performans gösterdiğini görmek için XenForo 2'de kullanılan aynı güçlü istatistik ve grafik sistemini kullanarak tüm ürünlerinizin zaman içindeki gelirinin ayrıntılı bir dökümünü görüntüleyebilirsiniz.

Komisyon Bilgileri:Bazı ürünleriniz için başkalarına komisyon verirseniz, ön uçtaki yazar profilleri aracılığıyla öngörülen ve geçmiş gelirlerini görmelerine izin verebilirsiniz. Güçlü ön uç ürün yönetimi araçlarıyla bir araya geldiğinde, onları güncel tutmak için hiçbir zaman birine yönetici erişimi vermek zorunda kalmazsınız.

Tam XenForo 2 Entegrasyonu: Arama, Ödeme Profilleri, İzinler, Beğeniler, İzleme sistemi, Haber Kaynağı, Satır İçi Denetleme ve daha fazlasıyla entegrasyon özellikleri!
 • AdminCP Arama
 • uyarılar
 • Onay Sırası
 • Ek
 • Günlüğü değiştir
 • CLI komutları
 • Özel alanlar (ürünler, siparişler, lisanslar)
 • E-postaları devre dışı bırakmak için E-posta Durdurma sistemi
 • "Yeni Bul" içerik işleyicisi
 • Satır İçi Denetim
 • Üye İstatistikleri
 • Moderatör Günlüğü
 • Haber akışı
 • Ödeme Profilleri
 • izinler
 • Raporlama
 • Arama motoru (ElasticSearch dahil)
 • Site Haritası
 • etiketleme
 • Uyarı
 • Araç
Yazar
İnfo
İndirilme
13
Görüntüleme
217
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım