Edit here: Style Properties -> Header and navigation
Kaynak ikonu

Eklenti [DBTech] DragonByte Credits 5.6.1

indirmek için izniniz yok
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.10
1669659331143.png

[DBTech] DragonByte Credits , XenForo için günlük görevler ve önemli e-ticaret çözümleri için uygun gelişmiş işlevsellik sunan çok gelişmiş bir kredi sistemidir.

Bilgi: https://onxf.xyz/tRauU

[DBTech] DragonByte Credits, XenForo için günlük görevler ve önemli e-ticaret kararları için uygun gelişmiş işlevsellik sunan çok gelişmiş bir kredi sistemidir. ticaret. DragonByte Kredilerini

Kullanma

forumunuzda meydana gelebilecek güçlü "Olaylar" oluşturmanıza olanak tanır. Yükleme, rastgele artış ve vergi tahsilatı gibi gelişmiş özelliklerle, kredileriniz üzerinde benzeri görülmemiş bir kontrol elde etmenizi sağlayacak gerçekten ilginç bir etkinlik kombinasyonu oluşturabilirsiniz.

Para birimi yöneticisi, her biri kendi etkinlik grubuna sahip neredeyse sınırsız sayıda farklı para birimi oluşturmanıza olanak tanır. Yalnızca belirli bir şekilde kazanılabilen premium bir para birimi yapmak ister misiniz? DragonByte Kredileri, size tam da bunu yapmanız için araçlar sunar.

Genişletilmiş bir işlem günlüğünün desteğiyle, tüm kredilerinizin nasıl ve nereden gelip gittiğini tam olarak bileceksiniz. DragonByte Mağaza Entegrasyonunun Başlıca Özellikleri :


Tüm DragonByte Shop satın alımlarınız DragonByte Kredilerinde görünecek ve mağazanızı desteklemek için kredilerin gücünden tam olarak yararlanmanıza olanak sağlayacaktır!

Güçlü olaylar. XenForo'nun işlevlerinin çoğunu destekleyerek etkinlikler oluşturabilir ve işlevlerini hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz.

Kodları Kullanın: Kullan etkinliği aracılığıyla, kullanıcılarınızın anında kredi almak için uygulayabilecekleri kupon kodları oluşturabilirsiniz!

[CHARGE=X] BBCode'lar: İçerik olayı aracılığıyla, kullanıcılar belirli içeriği görüntülemek için diğer kullanıcılardan ücret alabilir. CHARGE=X olan X Para değeri.

Uyarılar: 30'dan fazla olay türü için (mevcut ve gelecek) XenForo uyarıları için tam destek!

Uyumluluk:tüm kredi işlemleri için güçlü geri ödeme desteği ve hemen hemen her işlevi ve her işlem sayfasını genişletmek için tam XFCP desteği!

1669659403598.png


Para birimi yönetimi
Veritabanının farklı tablolarında veya sütunlarında saklanan farklı para birimleri oluşturmanıza olanak sağlar.
Para birimine uygulanan yuvarlamayı kontrol edin
Negatif kredilerin nasıl ele alınacağını seçin (0'a sıfırlayın, 0'ı gösterin veya negatife izin verin)
Para birimi görünürlüğünü seçin (belirlenen kullanıcı gruplarına gösterin, kendinize gösterin veya herkese gösterin)
Sonuç görüntüleme için önek ve sonek desteği
Entegrasyon tablolarını kontrol etmek için gelişmiş ayarlar
Yazar
İnfo
İndirilme
5
Görüntüleme
106
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım